حضور موفق بوریا در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نساجی Irantex ۲۰۱۶

حضور موفق بوریا در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نساجی Irantex ۲۰۱۶

شرکت بوریا، به منظور معرفی محصولات جدید، در کنار دیگر محصولات خود در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی نساجی تهران شرکت نمود. این شرکت در این رویداد همانند سال‌های گذشته محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نظیر نرم‌افزار طراحی فرش، پوشاک، پارچه و دستگاه‌های برش الگو، طاقه‌پهن‌کن، دیجیتایزر، پلاتر و … را به بازدیدکنندگان معرفی نموده و پاسخگوی سئوالات آنها بود.
همچنین در کنار معرفی و ارائه دستاوردهای جدید، شرکت بوریا برای اولین بار اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه طراحی الگوی لباس، طراحی پارچه و طراحی فرش نمود که با استقبال بی‌نظیر مخاطبین مواجه گشت. این کارگاه‌ها با استفاده از محصولات نرم‌افزاری ارائه شده توسط بوریا و توسط اساتید مختلف ارائه گردید که از این حیث رویکردی جدید تلقی گردید.
شرکت بوریا همواره در تلاش است تا با شرکت در نمایشگاه‌های مختلف علاوه بر آشنایی با مشتریان جدید بازخورد کارکرد مشتریان قدیمی را نیز دریافت نموده تا با در نظر گرفتن نظرات کاربران محصولات متناسب با نیاز مشتریان به بازار ارائه نماید. غرفه شرکت بوریا در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نساجی و پوشاک به سبب استقبال چشمگیر مخاطبان به عنوان یکی از فعالترین غرفه‌های نمایشگاه شناخته شد.

download (45)
download (44)
download (43)
download (48)
download (47)
download (46)