ماژول ها و توابع
download - 2021-05-05T085758.758
محصولات مرتبط
download
download (1)
آموزش
download (2)
گالری تابع شبیه‌ساز
Sim-07

download (4)

 

در نرم افزار آرشیوگر طرح بوریا امکان ثبت، طبقه بندی و جستجوی طرح فراهم شده است . کاربر می تواند براساس نام طراح، کلکسیون، رنگ، سایز و غیره اقدام به ثبت تمامی طرح های موجود در کارخانه در بانک اطلاعاتی آرشیوگر نماید تا پس از آن براساس سطح دسترسی تعریف شده توسط مدیریت به راحتی بتوان اقدام به جستجو، ویرایش و یا ارجاع طرح به بخش های مختلف نمود. همچنین این برنامه قابلیت تشخیص خودکار رنگ های به کاررفته و درصد استفاده از هر رنگ در طرح را دارد .

 

archivgar

نرم افزار آرشیوگر طرح بوریا قابل اجرا در محیط ویندوز

 

کاربر می تواند اقدام به ثبت نقشه براساس کلکسیون، مدل الگو، نوع طراحی نقشه، نام طراح و غیره نماید . در این بخش نرم افزار به صورت خودکار اقدام به محاسبه درصد رنگ به کاررفته می نماید. طرح براساس شماره نقشه با تمامی اطلاعات وارد شده در بانک اطلاعاتی ذخیره شده تا کاربر بتواند پس از ثبت آن را جستجو نماید .

در سیستم مدیریت و گزارشات بخش مدیر می تواند سطح دسترسی کاربران را تعریف نماید . همچنین نوع دسترسی و عملیاتی که کاربر می تواند انجام دهد از دیگر ویژگی های مهم این بخش هست . در سیستم گزارشات امکان گزارشگیری و جستجو طرح براساس پارامترهای مختلف تعریف شده در بخش های مختلف وجود دارد . به عنوان مثال می توان حتی براساس جنس نخ به کار رفته در نقشه اقدام به جستجوی نقشه های مرتبط تولید شده نمود . سهولت جستجو در میان نقشه ها براساس پارامترهای مختلف تولیدی از مهمترین ویژگی های این سیستم است

 

ویژگی‌ها


. امکان ذخیره سازی تمامی نقشه ها در بانک آرشیو جامع به صورت یکپارچه
. امکان تعریف سطح دسترسی کاربران به منظور افزایش ایمنی طرح
. سهولت جستجوی نقشه براساس پارامترهای مختلف نظیر رنگ، سایز، جنس، نام طراح و غیره
. امکان ذخیره سازی فایل های مرتبط با فایل طرح به همراه نقشه نظیر فایل بافت
. امکان گزارشگیری متنوع از بانک داده
. سهولت ارجاع طرح به طراحان مختلف کارخانه
. ثبت فعالیت هر طراح بر روی هر طرح

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا پیام بگذارید و تیم پشتیبانی مشتریان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.