شرکت بوریا نماینده انحصاری محصولات جمینی (Gemini) در ایران
download (2)
محصولات مرتبط
download (20)
download (21)
download (23)
download (20)

دستگاه دیجیتایزر یا فتودیجیتایزر جمینی (Gemini)، شما را قادر مى‌سازد تا الگوهاى کاغذى و از پیش‌طراحى‌شده خود را به سیستم نرم‌افزارى ارسال نمایید. الگوهاى ارسالى توسط این دستگاه، آماده سایزبندى یا انجام هرگونه تغییرات متناسب با طرح الگوى دلخواه شما مى‌باشند.

 

digitizer

دستگاه دیجیتایزر به همراه موشواره ۱۶ کلیدی

دستگاه دیجیتایزر جمینی (Gemini)، از موشواره ۱۶ کلیدى استفاده مى‌نماید. بدین ترتیب شما مى‌توانید تا ۱۶ فعالیت را براى دستگاه تعریف نمایید. امکان دیجیتایز نمودن خطوط، منحنى‌ها، دگمه‌ها، جادگمه‌ها، ساسون‌ها، چرت‌ها و … از مزایاى این دستگاه مى‌باشد.
همچنین درصورتى‌ که الگو داراى سایزبندى باشد، تمام سایزها به‌صورت مستقیم از طریق دیجیتایزر وارد سیستم نرم‌افزارى مى‌شوند.
فقط کافى است الگوى موردنظر خود را با فشار چندین دکمه به نرم‌افزار طراحى الگوى Gemini ارسال نموده، سپس به‌صورت خودکار سایزبندى کرده و به نرم‌افزار چیدمان الگوى Gemini ارسال نمایید. پس از چیدمان الگو به بهترین صورت با کمترین دورریز، الگوى موردنظر خود را پلات نموده و به قسمت برش ارسال نمایید.

 

دستگاه فتودیجیتایزر جمینی (Gemini) با استفاده از نرم‌افزار مخصوص و اتصال به دوربین عکاسی این امکان را به کاربر می‌دهد تا با تصویر برداری از مجموعه الگوها، آنها را به کامپیوتر ارسال نموده و پس از طی فرآیندی نرم‌افزاری، به فایل قابل ویرایش توسط نرم افزار تبدیل نماید.

 

digitizer4

 

همچنین می‌توانید با توجه به محیط کاری خود و استفاده بهینه از فضا، سیستم فتو‌دیجیتایزر از قبیل دوربین و میز‌عکاسی را به گونه‌های مختلف نصب نمایید.

 

photodigitizer

نرم‌افزار فتو‌دیجیتایزر Gemini

 

از قابلیت‌های دیگر دستگاه‌های فتو‌دیجیتایزر می‌توان به این نکته اشاره کرد که تمامی نقاط علامت‌گذاری شده روی الگو‌ها اعم از چرت‌ها، حق درز، خط تراز، اوازمان و … به‌صورت خودکار توسط نرم‌افزار تشخیص داده خواهد شد.

 

digitizer5

 

فواید دستگاه‌های دیجیتایزر


. امکان آرشیوسازى الگوهاى قدیمى و مادر در داخل کامپیوتر
. امکان ویرایش، تغییر و تصحیح ساده الگوهاى پس از ارسال الگوى کاغذى به داخل نرم‌افزار
. امکان فایل‌سازى الگوهاى کاغذى جهت ارسال و تبادل حتى از طریق پست الکترونیک
. کاهش ریسک طراحى الگوى جدید

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا پیام بگذارید  تیم پشتیبانی مشتریان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.