ماژول ها و توابع
download - 2021-05-05T085758.758
محصولات مرتبط
download
download (1)
آموزش
download (2)
گالری تابع شبیه‌ساز
download (3)

carpetdesign

نرم‌افزار طراحى فرش بوریا ویرایش ۲۱

نرم افزار طراحی فرش بوریا، منحصر بفردترین نرم افزار طراحى فرش است که قادر است همزمان تمامى احتیاجات طراحان حرفه اى فر ش ماشینى و دستباف را برآورده نماید. این راهکار پیشرفته با ابزارهای قدرتمند و توابع کاربردی متنوع و منحصربفرد، به همراه رابط کاربری جدید و بسیار انعطاف پذیر، سبب می گردد زمان طراحی به میزان قابل توجهی کاهش یابد. همچنین با استفاده از این نرم افزار طراحان قابلیت خلق سریعتر، زیباتر و متنوع تر طرح های فرش را بدست می آورند.

 

 

 

BWiz

توابع و ابزارهای بی نظیری مانند قلم ترسیم اسپیرال جهت رسم طرح های اسلیمی، فیلتر استخراج خطوط شطرنجی از تصاویر اسکن شده، تابع کاهش رنگ تصاویر اسکن شده به تعداد دلخواه، ابزار قرین هسازی برای ترسیم لچک و ترنج به همراه بیش از ۱۰۰ تابع، ابزار و ویژگی های برجسـته دیگر، این نرم افزار را در بازارهای بین المللـی مطرح نموده است.

توابع برجسته حاشیه ساز فرش، تغییر اندازه هوشمند، Vintage ، نمایشگر عیوب بافت و تابع شبیه ساز نقشه فرش کاملا این نرم افزار را از نرم افزارهای تخصصی و غیر تخصصی دیگر متمایز نموده است. این توابع تمامی پیچیدگ یهای ترسیم فرش های سنتی و مدرن را حذف نموده و به طراحان اجازه می دهد از یک طرح، فر شهایی با اشکال و اندازه های مختلف طراحی نمایند.

backgroundlayer

تابع تغییر اندازه هوشمنـد، قابلیت جدید نرم افزار بوریا است که به طراحان امکان می دهد با کمترین ویرایش طـرح فرش را تغییر اندازه دهند. با استفـاده از این تابع    می توان طرح فرش را از بزرگ به کوچک با کمترین بهم ریختگی کاهش سایز داد.
برای انجام این مهم باید تغییر اندازه به میزان حداکثر ۲۵ درصد سایز اصلی باشد و در صورت نیاز به تغییر سایز بیشتر دوباره و پس از ویرایش تغییر سایز را انجام داد.

 

Carpet-Designer-11-02

 

ویژگی‌های نرم افزار طراحی فرش بوریا ویرایش ۲۱


 

. تابع حاشیه ساز برای خلق حاشیه های فرش در طرح فرش در اشکال مختلف نظیر گرد، بیضوی چند ضلعی و غیره. تراکم های مختلف در تار و پود تاثیری در بهینه عملکردن این تابع ندارد.
. دارای تابع پیشرفته گرادیانت که شامل چهار نوع ابزار مختلف اعمال گرادیانت م یباشد. با استفاده از این ۴ نوع ابزار متنوع شما می توانید تا ۶۶ نوع گرادیانت متفاوت را اعمال نمایید.
. دارای مجموعه ای از ابزارهای طراحی (بیش از ۶۰ ابزار) نظیر قلم ترسیم اسپیرال جهت رسم طرح های اسلیمی بطور خودکار، قلم حساس به فشار، ابزار ترسیم خطوط منحنی، ابزار ترسیم متقارن برای لچک، ترنج و …
. دارای توابع و خصوصیاتی منحصر بفرد برای طراحی نظیر؛ توابع تکرار، قرینه سازی، تغییر ابعاد، چرخاندن عنصر انتخابی، ماسک کردن رنگهای مورد نظر، غیرفعال کردن لایه مورد نظر و غیره
. اقابلیت ایجاد انواع رنگبندی از یک طرح با استفاده از ۱۶ میلیون رنگ و استانداردهای ARS , Pantone
. قابلیت مرور و باز نمودن فایل ها با کمک پنجره مرورگر به همراه نمایش اطلاعات طرح و پیش نمایش آن
. دارای فیلترهای مخصوص طراحی فرش نظیر فیلتر جستجوی نقاط پراکنده در طرح فرش و …
. دارای تابع استخراج طرح فرش از تصاویری که فرش در حالت پرسپکتیو در آن قرار دارد
. قابلیت تعریف کلیدهای میانبر به تعداد نامحدود برای افزایش سرعت طراحی و بهره وری
. قابلیت شبیه سازی فرش پیش از تولید با امکان انتخاب نوع نخ ابریشمی، پشمی و غیره
. قابلیت کاهش رنگ تصاویر اسکن شده به تعداد دلخواه برای بازیابی طر حهای قدیمی
. قابلیت تعریف خصوصیات ابزارها و تنظیم آن ها مطابق با نیاز طرح نظیر قطر قلم و …
. تابع تغییر اندازه هوشمند برای تغییر سایز طرح از بزرگ به کوچک با کمترین ادیت
. تابع Vintage به منظور خلق طرح فرش قدیمى شده در چند دقیقه
.  امکان افزودن یک لایه جهت کار بر روی تصاویر مدادی و اسکن شده
. قابلیت نصب بر روی ویندوز ۷ ,۸ , ۱۰ ( ۳۲و یتى و ۶۴ بیتى)
. امکان تعریف تعداد نامحدود Undo/Redo
. و صدها تابع و ابزار کاربردی دیگر


در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا پیام بگذارید و تیم پشتیبانی مشتریان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.