نرم‌افزار طراحی فرش بوریا

ماژول ها و توابع
download - 2021-05-05T085758.758
محصولات مرتبط
download
download (1)
آموزش
download (2)
گالری تابع شبیه‌ساز
download (3)
طراحی فرش

نرم‌افزار طراحی فرش بوریا

نرم‌افزار طراحى فرش

چرا نرم‌افزار طراحی فرش بوریا طرفدار دارد؟ قبل از پاسخ به این سوال باید کمی دربارۀ دنیای مدرن امروزی صحبت کنیم. امروزه بسیاری از کارهایی که در گذشته به طور سنتی انجام می‌شد توسط نرم‌افزارهای کامپیوتری قابل انجام هستند. استفاده از کامیپوتر و نرم‌افزارها به سرعت در حال افزایش است. یکی از مشاغلی که تحت تاثیر این تغییر قرار گرفته، طراحی فرش است. مانند بسیاری از مشاغل دیگر، طراحی فرش هم توسط نرم‌افزارها قابل انجام است. یکی از این نرم‌افزارها که در بیشتر کشورهای دنیا طرفدارانی دارد، نرم‌افزار طراحی فرش بوریا است.

 

نرم‌افزار طراحى فرش بوریا، ویرایش ۲۱

نرم‌افزار طراحی فرش بوریا، منحصربه‌فردترین نرم‌افزار طراحى فرش است که قادر است همزمان تمامى احتیاجات طراحان حرفه‌اى فرش ماشینى و دستبافت را برآورده نماید. این راهکار پیشرفته با ابزارهای قدرتمند و توابع کاربردی متنوع و منحصربه‌فرد، به همراه رابط کاربری جدید و بسیار انعطاف‌پذیر، سبب می‌گردد زمان طراحی به میزان قابل توجهی کاهش یابد. همچنین کاربران با استفاده از این نرم‌افزار، قابلیت خلق سریع‌تر، زیباتر و متنوع‌تر طرح‌های فرش را بدست می‌آورند.

 

 

 

نرم‌افزار بوریا

نرم‌افزارهای طراحی فرش، سرعت، دقت و صرفه‌جویی

 

از نرم‌افزار بوریا بیشتر بدانیم

توابع و ابزارهای بی‌نظیری مانند قلم ترسیم اسپیرال جهت رسم طرح‌های اسلیمی، فیلتر استخراج خطوط شطرنجی از تصاویر اسکن شده، تابع کاهش رنگ تصاویر اسکن شده به تعداد دلخواه، ابزار قرینه‌سازی برای ترسیم لچک و ترنج به همراه بیش از ۱۰۰ تابع، ابزار و ویژگی‌های برجسـتۀ دیگر، این نرم‌افزار را در بازارهای بین‌المللـی مطرح نموده است.

توابع برجسته حاشیه‌ساز فرش، تغییر اندازۀ هوشمند، Vintage، نمایشگر عیوب بافت و تابع شبیه‌ساز نقشۀ فرش کاملا این نرم‌افزار را از نرم‌افزارهای تخصصی و غیرتخصصی دیگر متمایز نموده است. این توابع تمامی پیچیدگی‌های ترسیم فرش‌های سنتی و مدرن را حذف و به طراحان اجازه می‌دهد از یک طرح، فرشهایی با اشکال و اندازه‌های مختلف طراحی نمایند.

آموزش نرم‌افزار بوریا

کاربران نرم‌افزار بوریا محدود به کشور ایران نیستند

 

تابع تغییر اندازۀ هوشمنـد، قابلیت جدید نرم‌افزار بوریا است که به طراحان امکان می‌دهد با کمترین ویرایش طـرح فرش را تغییر اندازه دهند. با استفـاده از این تابع می‌توان طرح فرش را از بزرگ به کوچک با کمترین بهم ریختگی کاهش سایز داد.
برای انجام این مهم باید تغییر اندازه به میزان حداکثر ۲۵ درصد سایز اصلی باشد و در صورت نیاز به تغییر سایز بیشتر دوباره و پس از ویرایش تغییر سایز را انجام داد.

 

Carpet-Designer-11-02

 

ویژگی‌های نرم‌افزار طراحی فرش بوریا ویرایش ۲۱


 

. تابع حاشیه‌ساز برای خلق حاشیه‌های فرش در طرح فرش در اشکال مختلف نظیر گرد، بیضی، چند ضلعی و غیره. تراکم‌های مختلف در تار و پود تاثیری در بهینه عمل کردن این تابع ندارد.
. دارای تابع پیشرفتۀ گرادیانت که شامل چهار نوع ابزار مختلف اعمال گرادیانت می‌باشد. با استفاده از این ۴ نوع ابزار متنوع شما می‌توانید تا ۶۶ نوع گرادیانت متفاوت را اعمال نمایید.
. دارای مجموعه‌ای از ابزارهای طراحی (بیش از ۶۰ ابزار) نظیر قلم ترسیم اسپیرال جهت رسم طرح‌های اسلیمی به‌طور خودکار، قلم حساس به فشار، ابزار ترسیم خطوط منحنی، ابزار ترسیم متقارن برای لچک، ترنج و …
. دارای توابع و خصوصیاتی منحصربه‌فرد برای طراحی نظیر؛ توابع تکرار، قرینه‌سازی، تغییر ابعاد، چرخاندن عنصر انتخابی، ماسک کردن رنگ‌های مورد نظر، غیرفعال کردن لایۀ مورد نظر و غیره
. قابلیت ایجاد انواع رنگ‌بندی از یک طرح با استفاده از ۱۶ میلیون رنگ و استانداردهای ARS , Pantone
. قابلیت مرور و باز نمودن فایل‌ها با کمک پنجره مرورگر به همراه نمایش اطلاعات طرح و پیش نمایش آن
. دارای فیلترهای مخصوص طراحی فرش نظیر فیلتر جستجوی نقاط پراکنده در طرح فرش
. دارای تابع استخراج طرح فرش از تصاویری که فرش در حالت پرسپکتیو در آن قرار دارد
. قابلیت تعریف کلیدهای میانبر به تعداد نامحدود برای افزایش سرعت طراحی و بهره‌وری
. قابلیت شبیه‌سازی فرش پیش از تولید با امکان انتخاب نوع نخ ابریشمی، پشمی و غیره
. قابلیت کاهش رنگ تصاویر اسکن شده به تعداد دلخواه برای بازیابی طرح‌های قدیمی
. قابلیت تعریف خصوصیات ابزارها و تنظیم آن‌ها مطابق با نیاز طرح نظیر قطر قلم
. تابع تغییر اندازۀ هوشمند برای تغییر سایز طرح از بزرگ به کوچک با کمترین ادیت
. تابع Vintage به منظور خلق طرح فرش قدیمى شده در چند دقیقه
.  امکان افزودن یک لایۀ جهت کار بر تصاویر مدادی و اسکن شده
. قابلیت نصب بر روی ویندوز ۷ ,۸ , ۱۰ ( ۳۲ و ۶۴ بیتى)
. امکان تعریف تعداد نامحدود Undo/Redo
. و صدها تابع و ابزار کاربردی دیگر


در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا پیام بگذارید و تیم پشتیبانی مشتریان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.