about

معرفی شرکت بوریا

شرکت بوریا، در سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت کرد. هدف بوریا ارائۀ راهکارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای توانمندسازی تولیدکنندگان است. در این مدت، بیش از یک دهه با فراهم‌آوردن راه‌حل‌های کاربردی در صنعت فرش و نساجی کوشید تا نیاز تولیدکنندگان داخلی را رفع کند.

 

اهداف و رسالت بوریا

بوریا، افتخارات بسیاری نظیر تندیس طرح‌های صنایع نوین، برترین نرم‌افزارکاربردی جشنوارۀ رسانه‌های دیجیتال را هم در این راه به دست آورد. اما هدف بوریا نه تنها جایزه و تندیس نیست بلکه فراتر از این می‌اندیشد. اولویت همیشگی بوریا، کارایی بیشتر و تضمین رضایت همیشگی کاربران است.

هدف اصلی، اصلاح محصولات‌ شرکت بوریا است، به‌طوری‌که فعالیت مشتریان‌مان را سرعت ببخشد. ما وظیفه خود می‌دانیم که با ارائۀ برنامه‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزارى و خدمات ابتکاری، در راستای تحرک و پیشرفت فرایندهای طراحی و تولیدی گام برداریم. در عین حال، سعی ما بر آن است که با پاسخگویی سریع به درخواست‌ها و بهبود مداوم خدمات، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

فعالیت داخلی و بین‌المللی بوریا

امروزه نرم‌افزارهای بوریا در دانشگاه‌ها و مراکز معتبر علمی در سراسر کشور تدریس می‌شود و صدور مدارک فنی‌و‌حرفه‌ای برای این دوره‌ها، کارآموزان را برای ورود به بازار کار مهیا می‌کند. اما در واقع صدور مدرک ابتدای این مسیر هدفمند است. در شرکت بوریا توانمندسازی نیروی کار متخصص و رفع نیازهای انسانی کارفرما هر دو با هم ارائه می‌شود. علاوه بر این بوریا خارج از ایران نیز مشتریانی دارد که به آنها خدمت‌رسانی می‌کند.

راهکارهای ارائه شده توسط بوریا

شرکت بوریا، متخصص در زمینۀ ایجاد و توسعه راه‌کارهای طراحی و تولید رایانه‌ای و اتوماسیون صنعتی می‌باشد و می‌توان راه‌کارهای ارائه‌ شده توسط آن را به شرح زیر دسته‌بندی کرد:

شرکت بوریا، با رویکردی متفاوت نسبت به مسائل، اقدام به ارائه راهکارهای توانمند در زمینۀ طراحی و تولید رایانه‌ای و اتوماسیون صنعتی نموده است، به‌طوری‌ که این راهکارها منجر به قیمت تمام‌شده معقول و عملکرد بهتر در مقایسه با هزینه‌ها خواهند شد.

 

تا به امروز مشتریانی در بیشتر از ۳۶ کشور دنیا، بهره‌وری و بازدهی سیستم‌های تولیدی خود را به نرم‌افزارهای بوریا سپرده‌اند. بوریا همچنین موفق شده است تا در بازارهای داخلی شهرت و اعتبار بالایی کسب کند.

 

مشتریان بین‌المللی بوریا

شرکت بوریا، نمایندۀ انحصاری نرم‌افزار جمینی

برخی از مشتریان ما

m (6)
m (5)
m (4)
m (3)
m (2)
m (1)
m (12)
m (11)
m (10)
m (9)
m (8)
m (7)
m (18)
m (17)
m (16)
m (15)
m (14)
m (13)