درباره شرکت رُز+کریگر RK Rose+Krieger GmbH

شرکت رُز+کریگر RK Rose+Krieger GmbH، تولید‌کننده قطعات استاندارد و ارائه‌دهنده راه‌کارهاى ایده‌آل براى محدوده وسیعى از صنایع مى‌باشد. این شرکت در سال 1972 میلادى، از به ‌هم پیوستن دو گروه Rose و Krieger تأسیس گردید. از آن زمان تاکنون، این شرکت همواره در راستاى ارتقاء و گسترش محصولات خود گام برداشته است.
طیف وسیع محصولات، کیفیت، ترکیب‌پذیرى و رقابت‌پذیرى، محصولات این شرکت را در بازار منحصربه‌فرد کرده است.
شرکت رُز+کریگر در شهر Minden آلمان واقع شده و به‌عنوان یک تولید‌کننده مستقل در زمینه پردازش فلزات در مجموعه شرکت‌هاى Phoenix Mecano AG سوئیس، به‌عنوان یکى از اعضاى آن قرار گرفته است.

فلسفه فعالیت - اهمیت ارتباطات
بیان لفظ فوق، نه تنها مرتبط با حیطه کارى شرکت در زمینه اتصالات مى‌باشد، بلکه به ارتباط بسیار نزدیک آن با مشتریان نیز اشاره مى‌نماید. به‌دلیل اهمیت فوق‌العاده زیاد این ارتباط، شرکت رُز+کریگر، این شعار را به‌عنوان فلسفه کارى خود برگزیده است.
این شرکت، با ارائه محصولات بدیع و تضمین کیفیت بالای آنها، اطمینان و رضایت مشتریان خود را جلب نموده ‌است.

آمار و ارقام
برخی از آمار و ارقام این شرکت عبارتند از:

  • میزان فروش در سال 2007: بالغ بر 54 میلیون یورو
  • تعداد پرسنل: بالغ بر 200 نفر
  • میزان سرمایه‌گذاری: تنها در سال 2006 بالغ بر 4.5 میلیون یورو

مدیریت کیفیت
شرکت رُز+کریگر به‌عنوان عرضه‌کننده سیستم‌ها و قطعات مدرن در سطح بین‌المللی، ملزم به رعایت استانداردهاى بسیار بالاست.
علاوه بر این، همواره خدماتى را که ارائه مى‌دهد، بر اساس خودارزیابى و با رویکردى هدف‌گرا مورد تجزیه و تحلیل قرار مى‌دهد.

تاریخچه
شرکت رُز+کریگر، پس از تأسیس در سال 1972، به‌صورت پیوسته توسعه یافته است. در طى این مدت، سیستم‌های منحصربه‌فرد مدولار صنعتى RK، ایجاد شده‌اند و این چیزى جز به‌واقعیت پیوستن ایده‌هاى جدید در زمینه تولید محصولات بدون نیاز به ماشین‌کارى نیست.

مجموعه شرکت‌هاى فعال در سطح بین‌المللى – Phoenix Mecano
از سال 1987، شرکت RK Rose+Krieger، به‌عنوان زیرگروهى از مجموعه شرکت‌هاى Phoenix Mecano AG درآمده است که دفتر مرکزى آن در سوئیس قرار دارد. در این مجموعه، بیش از 4000 پرسنل فعالیت می‌نمایند.

شرکت بوریا - همکارى در سطح بین‌المللى
پیرو همکارى‌هاى رو به ‌گسترش شرکت بوریا با شرکت رُز+کریگر آلمان، در خصوص طراحی و ساخت روبات‌های خاص و صادرات آن به سایر کشورها، این شرکت علاوه بر فعالیت‌های خود در زمینه اتوماسیون صنعتى و تولید روبات‌های خاص صنعتی و طراحى سخت‌افزارها و نرم‌افزارهاى مهندسی، مسؤولیت نمایندگى شرکت رُز+کریگر را به‌منظور بازاریابی، فروش و اجرای پروژه‌های اتوماسیون صنعتی در ایران برعهده گرفته است.