designer Award
AHK
Hitech Award

درباره شرکت بوریا

شرکت بوریا، در سال 1380 فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون صنعتی، طراحی و ساخت روبات‌های خاص و طراحی و تولید نرم‌افزارهای تخصصی فنی‌مهندسی آغاز نمود. این شرکت در سال 1386، به‌منظور گسترش فعالیت‌های صادراتی و بین‌المللی خود، شرکت Booria B.D.T.S را در استانبول ترکیه به ثبت رساند.
پیرو همکارى‌هاى رو به ‌گسترش شرکت بوریا با شرکت رُز+کریگر آلمان، در خصوص طراحی و ساخت روبات‌های خاص و صادرات آن به سایر کشورها، این شرکت علاوه بر فعالیت‌های خود در زمینه اتوماسیون صنعتى و تولید روبات‌های خاص صنعتی و طراحى سخت‌افزارها و نرم‌افزارهاى مهندسی، مسؤولیت نمایندگى شرکت رُز+کریگر را به‌منظور بازاریابی، فروش و اجرای پروژه‌های اتوماسیون صنعتی در ایران برعهده گرفته است.

Robotuft

روبوتافت - روبات فرش‌باف براساس محصولات رُز+کریگر
در ادامه پروژه‌های اتوماسیون صنعتی و روباتیک بوریا، این شرکت جهت ساخت دستگاه روبات فرش‌باف روبوتافت (Robotuft)، از محصولات رُز+کریگر در سیستم‌های حرکتى روبات، سازه اصلی دستگاه و حفاظ ایمنى دستگاه استفاده نموده است.

Global

صادرات به بیش از 30 کشور - تجربه در سطح بین‌المللى
شرکت بوریا از سال 2003 میلادی فعالیت خود را در زمینه صادرات محصولات فنی‌مهندسی و نرم‌افزارهای تخصصی آغاز نمود و از آن تاریخ تاکنون، موفق به صادرات محصولات خود به بیش از 30 کشور جهان شده و به تجارب خود در زمینه ارائه محصولات در سطوح بالای بین‌المللی افزوده است.

Iran Map

بوریا
دفتر تهران: تهران، خ سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 43، طبقه 2
تلفن: ۸۸۷۳۹۰۷۳ ۲۱ (۹۸+)
فکس: ۸۸۷۶۹۰۳۶ ۲۱ (۹۸+)
فروش: sales [at] booria.com

Iran Map

بوریا - ترکیه
استانبول، مال‌تپه، آلتین‌تپه، جاده قدیم بغداد، شماره ۱، مجتمع دوم، طبقه 4، صندوق پستی 34840
تلفن: ۵۸۷۳۰۳۴ ۲۱۶ (۹۰+)
فکس: ۵۱۸۱۴۲۲ ۲۱۶ (۹۰+)
ایمیل: info [at] booria.com

Iran Map

درباره عکس فوق
مهندسین شرکت رُز+کریگر و بوریا در پایان ساخت سازه روبات فرش‌باف Robotuft، از چپ به راست: 1. آرش کلانتری (طراح سازه‌های مکانیکی)، 2. راینر سیلکینگ (مهندس برق)، 3. امین طالبی (طراح سیستم‌های سخت‌افزاری)، 4. توماس موش (مونتاژ سیستم‌های حرکت خطی)، 5. مارتین ووپ‌کینگ (مونتاژ سازه‌های بلوکان)، 6. هارتموت هافمن (مدیر عامل رُز+کریگر)، 7. کارل هاهن (سوپروایزر واحد مونتاژ)، 8. فرزین حریری (مدیر عامل بوریا)، 9. هارتموت یانیش (مدیر صادرات رُز+کریگر)، 10. یورگ هووی (مهندس مکانیک) و 11. ماتیاس فیشتل (مونتاژ سازه‌های بلوکان).